EXpert Kadr i Płac – DEMO

[featured_image]
Pobierz Aplikację
Download is available until [expire_date]
  • Version 1.0
  • Download 694
  • File Size 4.05 MB
  • File Count 1
  • Create Date 15 grudnia 2022
  • Last Updated 25 maja 2023

EXpert Kadr i Płac - DEMO

PRZECZYTAJ ZANIM URUCHOMISZ!

UWAGA! Aplikacja wyłącznie dla posiadaczy MS Excel!

Aplikacja w wersji DEMO "EXpert Kadr i Płac" to Twój niezawodny Niezbędnik Kadrowo-Płacowy, który zawiera kalkulatory pomocne w codziennej pracy. Dzięki niemu unikniesz błędów i korekt. Jedyny taki na rynku.

Wypróbuj za darmo wersję demo

Przetestuj aplikację "EXpert Kadr i Płac" przez 3 dni w wersji demonstracyjnej.

PRZECZYTAJ ZANIM URUCHOMISZ!

1) Czemu przy próbie uruchomienia Aplikacji pojawia się poniższy komunikat pochodzący z Windows Defender (Zabezpieczenia Windows)?

2. Czemu przy próbie uruchomienia Aplikacji pojawia się poniższy komunikat pochodzący z Windows Defender (Zabezpieczenia Windows)?

Wynika to z tego, że Aplikacja przez wzgląd na wymagania techniczne ma rozszerzenie EXE (chociaż działa zasadniczo tak jak „zwykłe” pliki „excelowskie”) i z tego powodu Windows Defender ostrzega przed potencjalnym ryzykiem zawierania przez Aplikację wirusów itp.

Przy czym uaktywnienie się Windows Defendera z reguły ma miejsce tylko przy pierwszym uruchomieniu Aplikacji.

Ze swej strony gwarantujemy, że Aplikacja jest w pełni bezpieczna.

W razie pojawienia się ostrzeżenia ze strony  Windows Defendera, należy kliknąć odnośnik: „Więcej informacji” a następnie wybrać opcję: „Uruchom mimo to” - tak jak na poniższej grafice:

 

2) Czemu przy próbie uruchomienia Aplikacji uaktywnia się mój program antywirusowy?

Przyczyna jest taka sama jak ta opisana w odpowiedzi na pytanie nr 1.

Wynika to z tego, że Aplikacja przez wzgląd na wymagania techniczne ma rozszerzenie EXE (chociaż działa zasadniczo tak jak „zwykłe” pliki „excelowskie”) i z tego powodu program antywirusowy z uwagi właśnie na rozszerzenie EXE chce sprawdzić, czy Aplikacja nie zawiera wirusów itp. Przy czym uaktywnienie się programu antywirusowego (lub Windows Defendera) z reguły ma miejsce tylko przy pierwszym uruchomieniu Aplikacji.

Ze swej strony gwarantujemy, że Aplikacja jest w pełni bezpieczna.

Zalecamy, by przy pierwszym uruchomieniu Aplikacji pozwolić programowi antywirusowemu na przeskanowanie Aplikacji. Dzięki temu program antywirusowy powinien „wpisać” Aplikację na „bezpieczną listę” i przy kolejnych uruchomieniach Aplikacji „programy zabezpieczające” już nie powinny sygnalizować żadnych zagrożeń ze strony Aplikacji.

 

Więcej wiedzy na ten temat z obszaru kadr i płac

Skomentuj artykuł