Newsletter

Aby otrzymać link do pobrania darmowego e-booka "Jak wypełniać nowy PIT-11 - poradnik" wypełnij poniższy formularz podając swoje imię i adres email.

Klikając przycisk ZAPISZ zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, adres email) przez RECENT WAY Sp z o.o. (z siedzibą w Łodzi, ul. Broniewskiego 34a/37, e-mail: [email protected]) w celu marketingowym. Masz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo do dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, sprzeciwu, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych zawierają postanowienia naszej polityki prywatności. Spokojnie my nie spamujemy.

UWAGA! Aby mieć pewność, że nasze wiadomości dotrą na Twoją skrzynkę i nie zostaną pomyłkowo zablokowane, dodaj nasz adres email do Twojej listy zaufanych nadawców [email protected] do książki adresowej i/lub na "białą listę" (zaufanych nadawców).