Kalkulator wynagrodzeń 2023 – przeliczanie netto na brutto

kalkulatory netto na brutto

Kalkulatory wynagrodzeń do przeliczania w 2023 r. składników płacy netto na brutto to wyjątkowe narzędzia, których można używać w dowolnym miejscu i momencie. Z pewnością przydadzą się one w każdym dziale kadrowo-płacowym w sytuacjach, kiedy trzeba przykładowo na szybko ustalić:

  • jaką kwotę brutto należy wypłacić pracownikowi / zleceniobiorcy (w tym kierowcy), aby otrzymał konkretną kwotę netto,
  • w jakiej wysokości brutto przyznawać zatrudnionemu dane elementy płacowe (w postaci np. premii lub dodatków), jeśli jego zarobki mają osiągnąć wyznaczony poziom płacy netto.

Kalkulatory dla każdego z działu kadr i płac

Nie ma chyba osoby zajmującej się na co dzień zagadnieniami z obszaru kadr i płac, która nie musiałaby choćby od czasu do czasu przeliczyć na brutto danego składnika wynagrodzenia netto. Nierzadko taka konieczność występuje przy przygotowywaniu nowego angażu z podwyżką albo umowy cywilnoprawnej.

I właśnie z myślą o takich potrzebach Kadrowców i Płacowców przygotowaliśmy serię kalkulatorów, które w mgnieniu oka dokonują przeliczeń z netto na brutto m.in. dla pracowników i zleceniobiorców (w tym kierowców realizujących przejazdy międzynarodowe).

Zapewnij sobie komfort pracy i już od dziś korzystaj z kalkulatorów, które nie tylko w sekundzie wykonują zadane im obliczenia (zarówno w ujęciu miesięcznym jak i rocznym), ale również pokazują dokładny opis poszczególnych wyliczeń.

Kliknij i przejdź do serii kalkulatorów wynagrodzeń przeliczających kwoty netto na brutto.

 

 

 

Artykuły z obszaru kadr i płac oraz zmian w prawie pracy napisane zrozumiałym językiem ▼

Skomentuj artykuł